Cześć!

 

Nazywam się Natalia i od 2015 roku pracuję przy wytwarzaniu oprogramowania, przede wszystkim jako analityk biznesowy i product owner. Osoby, z którymi współpracuję, cenią mnie za bezpośredniość i odpowiedzialność, ale przede wszystkim za skuteczność.

Gdy  w 2017 roku temu podjęłam pierwsze próby podzielenia się moją wiedzą na meetupach, zostałam zaskoczona entuzjazmem, z jakim spotkały się moje wystąpienia. Po moich prelekcjach na Warszawskich Dniach Informatyki i The Perspektywy Women in Tech Summit, moja skrzynka na LinkedIn została wręcz zalana wiadomościami od słuchaczy. Tak zaczął kiełkować pomysł na bloga, który rozwijał się przez parę miesięcy.

I oto jest!

 

Uczenie innych i dzielenie się swoim doświadczeniem daje mi poczucie spełnienia. Wraz z blogiem mam szansę dotrzeć do większego grona analityków, product owner'ów i tych, którzy chcą nimi zostać.

 

Co o mnie mówią...

Jeśli Natalia mówi, że zrobi, to zrobi - zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, szczerość. Sprawia, że trudne rzeczy wydają się proste, a przez to nieosiągalne wydaje się nagle realne i namacalne.

Nie wiesz? Zapytaj -  może Natalia już tam była, popełniła błędy, których chcesz uniknąć i odniosła sukces, o którym marzysz. Bo początkujący analityk to jedno wielkie "nie wiem" napisane na jeszcze większej białej karce.

Beata Miętus - Sierżant

Byłem prawdopodobnie pierwszą osobą, którą Natalia wprowadzała w świat analizy biznesowej w formie mentoringu. Przekazała mi dużą ilość wiedzy praktycznej, którą cały czas udaje mi się wykorzystywać w trakcie mojej codziennej pracy z zespołem deweloperskim jak i klientem.

Dodatkowo fajne jest to, że Natalią jest osobą, która ma naturalny talent do przekazywania wiedzy. Robi z pasją, pełnym zaangażowaniem.

Adam Barcewicz